Menu button

Blue 449 wygrywa przetarg Żabki

Żabka Polska, właściciel największej w Polsce sieci sklepów typu modern convenience, rozstrzygnął przetarg na planowanie i zakup mediów, wybierając w nim ofertę Blue 449. Procedury przetargowe koordynowała firma Double Check.

O atrakcyjności oferty i wyborze Blue 449 na naszego partnera mediowego zadecydowała jakość strategii i rozwiązań zaprezentowanych w trakcie przetargu. Kluczowe jest dla nas dotarcie do właściwej i wybranej grupy Klientów, dlatego wybraliśmy agencję, która posiada doświadczenie w realizacji zaawansowanych rozwiązań analitycznych, umożliwiających efektywne alokowanie budżetu reklamowego i ścisłe powiązanie naszych aktywności marketingowych z celami biznesowymi. W przypadku naszej sieci jest to duże wyzwanie. Doceniliśmy także innowacyjne podejście do briefu i doradztwo w zakresie strategii komunikacji – mówi Anna Grabowska, Członek Zarządu firmy Żabka Polska.

Współpraca z nowo wybraną agencją już się rozpoczęła. Blue 449 odpowiada za doradztwo strategiczne w zakresie planowania komunikacji mediowej oraz za zakup mediów online i offline.

Żabka, ze swoją dynamiką i innowacyjnym konceptem handlowym, jest dla nas ciekawym wyzwaniem. Od dawna obserwujemy tę sieć i jej elastyczność oraz imponujące tempo  dostosowywania się do zmian na rynku i ciągle zmieniających się wymagań konsumentów. Łączy nas to, że w centrum naszych działań stawiamy klienta i jego doświadczenie z marką. My także stale szukamy lepszych, innowacyjnych rozwiązań. Synergia naszych doświadczeń i talentów przyniesie Żabce i jej klientom wymierne efekty biznesowe. Mamy wysoko postawioną poprzeczkę, ale też takie wyzwania lubimy najbardziej – powiedziała Beata Szcześniak, General Manager Blue 449.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *